• Categories
  • Body z bawełny organicznej Organic Króliczki

SIZE
29.90
opak Add to wishlist
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
ORDER LAUNCHING 0

Miękkie i delikatne body wykonane z bawełny organicznej. Body rozpinane jest na całej długości na antyalergiczne bezniklowe zatrzaski. Produkt antyalergiczny. Idealny na pierwszą wyprawkę dla każdego malucha. 

Produkt polski

Skład: 100% Bawełna Organiczna z certyfikatem GOTS

image

Kolekcja Organic to ubranka wykonane z bawełny organicznejUżyty do jej produkcji materiał nie podrażnia delikatnej skóry maluszka, a dzięki jonom srebra, wręcz chroni ją przed bakteriami. Warto podkreślić, że ekologiczna produkcja bawełny zużywa mniej wody niż standardowa, przy czym emituje mniej CO2 do atmosfery. Bawełna organiczna zapewnia bezpieczeństwo dziecku, a także czyni produkt ekologicznym. Seria ORGANIC to najnowsze produkty stworzone specjalnie dla Twojego malucha od producenta Mrofi.

image

Ubranka wykonane z bawełny organicznej są niezwykle przyjazne dziecku. Bawełna pozyskana w sposób naturalny nie posiada w sobie barwników, substancji chemicznych, które mogą powodować alergie. Dzianina z której uszyte są ubranka jest wolna od chemii oraz dodatkowych włókien syntetycznych. Czysta bawełna organiczna jest zdrowa dla Twojego malucha. W porównaniu do tradycyjnej bawełny, ta oddycha. Zawarte w dzianinie jony srebra czyni ją nie tylko antyalergiczną, ale i antybakteryjną. Serię ORGANIC szczególnie polecamy maluszkom ze skłonnościami do podrażnień czy atopowego zapalenia skóry.

Czym jest bawełna organiczna dowiesz się TUTAJ

Całą kolekcję Organic znajdziesz TUTAJ 

image

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question
PayPo_launch_baner_600x120.png