• Kategorie
  • Szukaj
  • Pierwsze zabawki dla noworodka

Jesteś w trakcie kompletowania wyprawki dla swojego maluszka? Nie zapomnij także o czymś do zabawy. W Baby Bee Kids Fashion przygotowaliśmy ofertę pełną wyjątkowych artykułów dla noworodka. Do zaproponowania mamy urocze grzechotki z motywem zwierzaków, które bez wątpienia przyciągną uwagę Twojej pociechy i wywołają na jej buzi szeroki uśmiech. Tego typu zabawki to świetny pomysł na pierwszy prezent, gdyż zapewni dziecku nie tylko dużo radości, ale przy okazji wspomoże jego rozwój sensoryczny.

Wyjątkowe zabawki dla noworodków

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przyszłych mam, oferujemy coś wyjątkowego dla ich maluszków. W tej kategorii naszego sklepu możesz zaopatrzyć się w grzechotki z gryzakiem w postaci zwierzaków. Są one wykonane z wysokiej jakości materiałów, głównie drewna i bawełny organicznej, które łatwo utrzymać w czystości. Zabawki te stymulują zmysły noworodka, a do tego rozwijają małą motorykę. W dodatku mogą okazać się bardzo pomocne w okresie ząbkowania. Natomiast do nauki chodzenia proponujemy pchacz. Dzięki niemu dziecku łatwiej może przychodzić stawianie pierwszych kroczków i utrzymywanie równowagi.

Zabawki dla noworodków – zabawa i nauka w jednym

Podaruj swojemu maluszkowi wyjątkowy prezent w postaci naszych zabawek. Grzechotki i pchacz sprawią dużo radości noworodkowi, a także wesprą go w rozwijaniu swoich zdolności sensorycznych. Nie czekaj dłużej i już teraz złóż zamówienie na proponowane przez nas artykuły dziecięce. Zapraszamy do korzystania z oferty i życzymy udanych zakupów.