• O nas

Baby Bee Odzież dziecięca

Witamy w naszym sklepie!

Wszystko zaczęło się od niewielkiego, rodzinnego sklepu przy ulicy Wąskiej w Lubaniu. Chcieliśmy stworzyć miejsce, które odpowie na nowe potrzeby otaczającego nas świata. Z własnego doświadczenia bardzo dobrze znamy potrzeby rodziców, którzy chcą otoczyć swoje pociechy najwyższą jakością. Wiemy też, że szczęśliwa przyszłość naszych dzieci wymaga dużych zmian w nawykach obecnych dorosłych. Połączyliśmy te dwie kwestie, tworząc sklep z ubrankami dla dzieci wykonanymi przez wyselekcjonowanych producentów. Na naszych półkach możesz znaleźć odzież w pełni bezpieczną dla dzieci, a do tego stworzoną w warunkach przyjaznych naturze. Wiele ubranek produkowanych jest w całości w Polsce oraz opatrzonych renomowanymi certyfikatami (np. GOTS czy OEKO-TEX 100).

Nasza działalność została doceniona przez lokalnych Klientów, dlatego postanowiliśmy otworzyć się dla szerszego grona odbiorców – w ten sposób powstał sklep internetowy www.babybeekids.pl Dzięki rosnącemu zainteresowaniu możemy stale rozwijać naszą ofertę, proponując odzież cenionych marek, w większości pochodzących z Polski. Nasze priorytety to wysoki komfort dziecka, materiały w 100% bezpieczne dla skóry, etyczne warunki produkcji, a także atrakcyjny design ubranek.

Mamy nadzieję, że również cenisz nasze wartości i zostaniesz z nami na dłużej. Będziemy także wdzięczni za wszelkie opinie czy sugestie dotyczące naszych artykułów lub sklepu. Każda wypowiedź pozwala nam udoskonalić usługi i dopasować się do potrzeb Klientów. Chcemy, aby zakupy w naszym sklepie były dla Ciebie przyjemnością i serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na pewno znajdziesz tam ubranka, które Twój maluch pokocha.